Gyutai András

+36-30-1531557
gyutai.andras@pte.hu
Feladatai

Főbb feladatok: doktori tanulmányi szakterületen ügyintézési feladatok ellátása, igazolások kiállítása, adatok összesítése, anyakönyvek kezelése. Az elektronikus tanulmányi rendszer működtetése körében adatok ellenőrzése, kiegészítése, felvitele, információkérés, kapcsolattartás az egyetemi tanulmányi rendszert működtető szervezeti egységgel. Közreműködés a doktori ügyekhez, fokozatszerzési döntésekhez kapcsolódó egyetemi bizottság munkájában, a bizottság munkájának támogatása, bizottsági ülések előkészítésével, döntések végrehajtásával kapcsolatos ügyviteli feladatok ellátása. Doktori oklevélátadó szervezésében, lebonyolításában való részvétel. PhD/DLA oklevelek előkészítése, elkészítése, kapcsolattartás az Egyetemi Nyomdával.