Szilágyi László

+36-20-4173815
szilagyi.laszlo@pte.hu
Feladatai

Főbb feladatai: doktori tanulmányi szakterületen ügyintézési feladatok ellátása, felvételi eljárás, oklevélkezelés, fokozatszerzési eljárások, doktori iskola létesítés, nyilvántartásba vételi eljárások, akkreditációs feladatok lebonyolítása, igazolások kiállítása, adatok összesítése, anyakönyvek kezelése. Habilitációs eljárásokkal kapcsolatos feladatok elvégzése, a habilitációval kapcsolatos egyetemi bizottság munkájának előkészítésével, a döntések végrehajtásával kapcsolatos ügyviteli feladatok ellátása. Közreműködés a doktori ügyekhez, fokozatszerzési döntésekhez kapcsolódó egyetemi bizottság munkájában, a bizottság munkájának támogatása, bizottsági ülések előkészítésével, döntések végrehajtásával kapcsolatos ügyviteli feladatok ellátása.

Doktori központi országos adatbázis intézményfelelősi feladatainak ellátása.